Small Logo

Nowy sposób, by zwiedzać i doświadczać - online

Zdjęcia 360°

Dzięki współczesnej technologii wykonywania zdjęć mamy możliwość dokładnego i pełnego odtworzenia konkretnej przestrzeni. Fotografie 360° nie różnicują zdjęć w zależności od wybranego przez fotografa kadru, ale pokazują całą otaczającą go rzeczywistość. Połączone ze sobą pozwalają na interaktywne „przemieszczanie się” w kolejne miejsca i oglądanie każdej nieruchomości bez konieczności wychodzenia z domu.

Co je wyróżnia?

Są doskonałą formą reklamy oraz zbliżenia się do klienta odwiedzającego stronę internetową. Prezentacja obiektów i wnętrz w formie wirtualnych wycieczek pozwala na wyeksponowanie ich charakteru i atrakcyjności, zachęcając do ich odwiedzenia.

O Nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości wirtualnych spacerów. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem oraz doświadczeniem w obróbce zdjęć. Korzystamy z wielu różnych technologii, dzięki którym możemy dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb jak również pomóc w wyborze odpowiedniej. W swojej ofercie posiadamy zwykłe zdjęcia 360° oraz kompletne wirtualne spacery, które można uzupełnić o dodatkowo stworzony dla Państwa plan oraz rzut pomieszczeń w technologii 3D. W naszych wirtualnych spacerach mamy również możliwość zamieszczenia Państwa logo, tekstu reklamowego, czy też opisu każdego fotografowanego miejsca. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największą starannością aby dostarczyć świetny jakościowo efekt końcowy.